Mt Mulgrave, 25 oktober ; Bart Brentjens heeft vandaag toegeslagen in de 6e etappe, en etappe van Chillagoe naar Mt Mulgrave over 137 kilometer.
Hij nam de leiding en kwam voorop te liggen en lag tijdens de wedstrijd zelfs meer dan 2 minuten voor op de leider in het klassement Urs Huber. Op de finish had hij nog een voorsprong van 1 minuut. Bart Brentjens staat nog steeds tweede in het algemeen klassement op 1.06 van de leider Urs Huber. Bart Brentjens heeft al 4 etappeoverwinningen.
Morgen de 7e etappe van Mt Mulgrave naar Laura, een etappe van 151 kilometer.
Brentjens " Het is nu of nooit dacht ik en ik kon wegrijden van Urs Huber. Op een gegeven moment had ik zelfs meer dan 2 minuten voorsprong. Op het laatste stuk was het 51 graden en voelde ik me erg slecht en verloor weer tijd. Ik heb na de finish echt 10 minuten moeten zitten voor ik weer kon opstaan, ik was totaal door de hitte bevangen. Ik heb me in mijn hele carriere nog nooit zo slecht gevoeld. Gelukkig herstelde ik weer snel en kan ik er morgen weer tegenaan. "
















.... en de diesel blijft maar draaien. niet alleen een top coach voor de renners, maar zelf nog steeds op topniveau het nakijken geven aan velen. Dat is niet zomaar kracht of ervaring dat werelddklasse!
Knap hoor!
tsja en dat het met zulke temperaturen zwaar is daar kwam ik 2007 achter,... was (gelukkig) ook mijn zwaarste moment ooit.
(Op 2.40 min in de film)
http://www.youtube.com/watch?v=r80EkVmMZWQ
Ben benieuwd naar jullie beelden van jullie mooie strijd.
Gr. Ewart
Reageer op dit bericht